SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA WYPOCZYNEK I ZWIEDZANIE ZIEMI KŁODZKIEJ


 


Sanatorium „Stary Zdrój” jest komfortowym obiektem wypoczynkowym w miejscowości uzdrowiskowej jaką jest Polanica Zdrój. Obiekt położony jest w starym i atrakcyjnym pod względem przyrodniczo-krajobrazowym parku zdrojowym. Atutem Sanatorium „Stary Zdrój” jest bardzo atrakcyjne położenie, nowoczesność obiektu, komfortowe warunki hotelowe, baza do wykonywania zabiegów relaksacyjno-rehabilitacyjnych. Obiekt klimatyzowany na 1, 2 oraz 3 piętrze od strony południowej – najbardziej nasłonecznionej strony. Po 4 pokoje z dużymi balkonami na każdym piętrze. Jest miejscem, które zyskało renomę, a w rankingach wśród polskich uzdrowisk lansuje się na pierwszej pozycji.

Serdecznie zapraszamy.


Miło nam poinformować Państwa iż Sanatorium „Stary Zdrój” otrzymało certyfikat Złoty Standard w obsłudze klienta.


  5 star review  Od 28.03 do 18.04 2019 roku byłam wraz z mężem w sanatorium Stary Zdroj,pokój 210 pietro 2-ie.Przed wyjazdem czytałam negatywne opinie,miałam pewne obawy ale po przyjeździe na miejsce obawy minęły.Pani Ania w recepcji przesympatyczna osoba .Stołówka czyściutka,obsługa na stołówce miła Pani Justna zawsze uśmiechnięta,uprzejma.Jedzenie urozmaicone,codziennie świeże bułeczki dwa rodzaje,chlebek też,ciasto,owoce ,jogurty.Panie kucharki bardzo się starały.Zabiegi super rehabilitanci na piątkę.Byliśmy w wielu sanatoriach ale w Stary Zdroju było kameralnie,rodzinnie.Jeżli chodzi o opłaty za telewizję to w innym mieście płaciliśmy 80 żł z dwie osoby.Pozdrawiamy serdecznie Panią Anię,Justnę,Sandrę ,Martę i całą pozostałą złogę.Anna i Ryszard.

  thumb anna Terlecka
  5/05/2019

  5 star review  Rodzinna atmosfera, byłam w wielu sanatoriach ale te jest inne, nie traktują kuracjusza przedmiotowo, smaczne domowe jedzenie, super pokoje, zabiegi na 5 z plusem.

  thumb Maria Karwowska
  12/08/2019

  5 star review  Dobre zabiegi, miły personel, smaczne jedzenie, polecam dla wszystkich którzy chcą odpocząć.

  thumb Gabi Tarnowska
  11/03/2019

  5 star review  Piękne miejsce ! Lokalizacja nie pozostawia nic do życzenia. Jedzonko mieliśmy pyszne i nie rozumiem poprzednich opinii o złym jedzeniu. Pan przyjechał na NFZ i myślał ze „przecież on za to płaci wiec jemu się należy” 😉 Największy plus za profesjonalny i miły personel. Zabiegi były naprawdę profesjonalnie wykonywane przez cały personel. Myśle ze jest to priorytet wybierając się na wypoczynek sanatoryjny ! Pani Ania z recepcji wszystko pięknie nam wyjaśniła podczas zameldowania i nie mieliśmy problemu żeby zwiedzać piękna okolice Polanicy a pokój był schludny i czysty. Panie codziennie nam sprzątały pokój co dla mnie jako kobiety jest bardzo miłym udogodnieniem. Na pewno wrócę do Polanicy i zamelduje się z przyjemnością w Starym Zdroju ! 🙂

  thumb Agata Szczesna
  4/27/2019