SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA WYPOCZYNEK I ZWIEDZANIE ZIEMI KŁODZKIEJ


 


Sanatorium „Stary Zdrój” jest komfortowym obiektem wypoczynkowym w miejscowości uzdrowiskowej jaką jest Polanica Zdrój. Obiekt położony jest w starym i atrakcyjnym pod względem przyrodniczo-krajobrazowym parku zdrojowym. Atutem Sanatorium „Stary Zdrój” jest bardzo atrakcyjne położenie, nowoczesność obiektu, komfortowe warunki hotelowe, baza do wykonywania zabiegów relaksacyjno-rehabilitacyjnych. Obiekt klimatyzowany na 1, 2 oraz 3 piętrze od strony południowej – najbardziej nasłonecznionej strony. Po 4 pokoje z dużymi balkonami na każdym piętrze. Jest miejscem, które zyskało renomę, a w rankingach wśród polskich uzdrowisk lansuje się na pierwszej pozycji.

Serdecznie zapraszamy.


Miło nam poinformować Państwa iż Sanatorium „Stary Zdrój” otrzymało certyfikat Złoty Standard w obsłudze klienta.


  5 star review  Nie rozumiem negatywnych opinii, byam razem z tym Panem na turnusie, od początku narzekał na wszystko od warunków po pogodę. Ja jestem bardzo zadowolona z zabiegów, dzięki nim czuje się super. Jedzenie i pokoje bardzo fajne.

  thumb Martyna Babicka
  12/26/2019

  5 star review  Dzisiaj wróciłam. Jestem zadowolona z pobytu. Najpierw ekipa: Panie pielęgniarki, a jest ich dziesięć na zmianę, kompetentne, miłe i cierpliwe.Młoda drużyna rehabilitantów wspaniała, pomocna, delikatna i serdeczna. Mimo ciężkiej pracy zawsze uśmiechnięci i współpracujący. Panie w kuchni i na stołówce z uśmiechem podawały posiłki. Posiłki według mnie smaczne i urozmaicone. Miło jest jak ktoś ugotuje i poda jedzonko, a potem nie martwię się o zmywanie czy zakupy. Pan doktor sympatyczny, chociaż niezbyt zaangażowany. Pani Ania z recepcji cudowna, wyrozumiała i bardzo pomocna osoba. Wiele jej zawdzięczam. Jeszcze raz dziękuję, Pani Aniu. Pan konserwator chętny do pomocy i wspierający. Panie sprzątające ... no cóż.. nikt nie jest doskonały, ale się starały. Pani dyrektor wymagająca., czasem się uśmiecha. Gdy zwróciłam się z prośbą - była bardzo uprzejma i nie odmówiła pomocy. Teraz budynek : ładny, czysty i stylowy. Pokój z balkonem i dużym oknem, bardzo ciepły. Łazienka z super działającym prysznicem, woda od zimnej do bardzo gorącej. TV z bardzo dobrym odbiorem. Internet czyli wi-fi działa bez zarzutu zarówno w laptopie jak i w telefonie przez 24/7. Łóżko wygodne. Jedynym dla mnie problemem w sanatorium jest oświetlenie, ciemne klosze tworzą nastrój, ale niestety nie sprzyjają czytaniu. Miasto: raz w górę, raz w dół. W miarę płasko na deptaku. Nie jest to wina sanatorium, tylko ukształtowania terenu. W pobliżu las, ładny park zdrojowy. Można korzystać z basenu w hotelu Polanica za 8 zł/h na hasło Stary Zdrój - 150m od budynku. Trzy tygodnie zleciały bardzo szybko i trzeba się było pożegnać. Polecam tym, którzy lubią spokój i ciszę - tak było na moim turnusie. Agata Cz. ze Świdnicy

  thumb Agata
  3/06/2020

  5 star review  Fizykoterapia ,współpraca zabiegów wspaniała i super wyźywienie. Polecam.

  thumb Helena Goĺębiowska
  10/18/2019

  5 star review  Od 28.03 do 18.04 2019 roku byłam wraz z mężem w sanatorium Stary Zdroj,pokój 210 pietro 2-ie.Przed wyjazdem czytałam negatywne opinie,miałam pewne obawy ale po przyjeździe na miejsce obawy minęły.Pani Ania w recepcji przesympatyczna osoba .Stołówka czyściutka,obsługa na stołówce miła Pani Justna zawsze uśmiechnięta,uprzejma.Jedzenie urozmaicone,codziennie świeże bułeczki dwa rodzaje,chlebek też,ciasto,owoce ,jogurty.Panie kucharki bardzo się starały.Zabiegi super rehabilitanci na piątkę.Byliśmy w wielu sanatoriach ale w Stary Zdroju było kameralnie,rodzinnie.Jeżli chodzi o opłaty za telewizję to w innym mieście płaciliśmy 80 żł z dwie osoby.Pozdrawiamy serdecznie Panią Anię,Justnę,Sandrę ,Martę i całą pozostałą złogę.Anna i Ryszard.

  thumb anna Terlecka
  5/05/2019