SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA WYPOCZYNEK I ZWIEDZANIE ZIEMI KŁODZKIEJ


 


Sanatorium „Stary Zdrój” jest komfortowym obiektem wypoczynkowym w miejscowości uzdrowiskowej jaką jest Polanica Zdrój. Obiekt położony jest w starym i atrakcyjnym pod względem przyrodniczo-krajobrazowym parku zdrojowym. Atutem Sanatorium „Stary Zdrój” jest bardzo atrakcyjne położenie, nowoczesność obiektu, komfortowe warunki hotelowe, baza do wykonywania zabiegów relaksacyjno-rehabilitacyjnych. Jest miejscem, które zyskało renomę, a w rankingach wśród polskich uzdrowisk lansuje się na pierwszej pozycji.

Serdecznie zapraszamy.


Miło nam poinformować Państwa iż Sanatorium „Stary Zdrój” otrzymało certyfikat Złoty Standard w obsłudze klienta.


  5 star review  So so nice hiere in my home town🤩👍

  thumb Martha Majchrzak
  8/16/2019

  5 star review  Byłam na pobycie leczniczym z zabiegami. Ogólnie jestem zadowolona, wszystko było tak jak trzeba. Czysto, przyjemnie, smacznie. Najbardziej podobały mi się zabiegi, sprzęt nowoczesny, indywidualne podejście.

  thumb Urszula Szymanek
  4/27/2019

  5 star review  Pobyt zaliczam do bardzo udanych . Obiekt położony w cichej , spokojnej okolicy , 10 minut spacerkiem do miasta .Pokoje schludne i czyste , personel bardzo miły i zawsze chętny do pomocy. Zabiegi wykonywane na najwyższym poziomie z indywidualnym podejściem do pacjenta , jedzonko smaczne i domowe . Na pewno kiedyś wrócę do Starego Zdroju , polecam gorąco ! 😊

  thumb Emilia Ch
  5/17/2019

  5 star review  Od 28.03 do 18.04 2019 roku byłam wraz z mężem w sanatorium Stary Zdroj,pokój 210 pietro 2-ie.Przed wyjazdem czytałam negatywne opinie,miałam pewne obawy ale po przyjeździe na miejsce obawy minęły.Pani Ania w recepcji przesympatyczna osoba .Stołówka czyściutka,obsługa na stołówce miła Pani Justna zawsze uśmiechnięta,uprzejma.Jedzenie urozmaicone,codziennie świeże bułeczki dwa rodzaje,chlebek też,ciasto,owoce ,jogurty.Panie kucharki bardzo się starały.Zabiegi super rehabilitanci na piątkę.Byliśmy w wielu sanatoriach ale w Stary Zdroju było kameralnie,rodzinnie.Jeżli chodzi o opłaty za telewizję to w innym mieście płaciliśmy 80 żł z dwie osoby.Pozdrawiamy serdecznie Panią Anię,Justnę,Sandrę ,Martę i całą pozostałą złogę.Anna i Ryszard.

  thumb anna Terlecka
  5/05/2019