SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA WYPOCZYNEK I ZWIEDZANIE ZIEMI KŁODZKIEJSanatorium „Stary Zdrój” jest komfortowym obiektem wypoczynkowym w miejscowości uzdrowiskowej jaką jest Polanica Zdrój. Obiekt położony jest w starym i atrakcyjnym pod względem przyrodniczo-krajobrazowym parku zdrojowym. Atutem Sanatorium „Stary Zdrój” jest bardzo atrakcyjne położenie, nowoczesność obiektu, komfortowe warunki hotelowe, baza do wykonywania zabiegów relaksacyjno-rehabilitacyjnych. Jest miejscem, które zyskało renomę, a w rankingach wśród polskich uzdrowisk lansuje się na pierwszej pozycji.

Serdecznie zapraszamy.


Miło nam poinformować Państwa iż Sanatorium „Stary Zdrój” otrzymało certyfikat Złoty Standard w obsłudze klienta.


  5 star review  Dzisiaj wróciłam. Jestem zadowolona z pobytu. Najpierw ekipa: Panie pielęgniarki, a jest ich dziesięć na zmianę, kompetentne, miłe i cierpliwe.Młoda drużyna rehabilitantów wspaniała, pomocna, delikatna i serdeczna. Mimo ciężkiej pracy zawsze uśmiechnięci i współpracujący. Panie w kuchni i na stołówce z uśmiechem podawały posiłki. Posiłki według mnie smaczne i urozmaicone. Miło jest jak ktoś ugotuje i poda jedzonko, a potem nie martwię się o zmywanie czy zakupy. Pan doktor sympatyczny, chociaż niezbyt zaangażowany. Pani Ania z recepcji cudowna, wyrozumiała i bardzo pomocna osoba. Wiele jej zawdzięczam. Jeszcze raz dziękuję, Pani Aniu. Pan konserwator chętny do pomocy i wspierający. Panie sprzątające ... no cóż.. nikt nie jest doskonały, ale się starały. Pani dyrektor wymagająca., czasem się uśmiecha. Gdy zwróciłam się z prośbą - była bardzo uprzejma i nie odmówiła pomocy. Teraz budynek : ładny, czysty i stylowy. Pokój z balkonem i dużym oknem, bardzo ciepły. Łazienka z super działającym prysznicem, woda od zimnej do bardzo gorącej. TV z bardzo dobrym odbiorem. Internet czyli wi-fi działa bez zarzutu zarówno w laptopie jak i w telefonie przez 24/7. Łóżko wygodne. Jedynym dla mnie problemem w sanatorium jest oświetlenie, ciemne klosze tworzą nastrój, ale niestety nie sprzyjają czytaniu. Miasto: raz w górę, raz w dół. W miarę płasko na deptaku. Nie jest to wina sanatorium, tylko ukształtowania terenu. W pobliżu las, ładny park zdrojowy. Można korzystać z basenu w hotelu Polanica za 8 zł/h na hasło Stary Zdrój - 150m od budynku. Trzy tygodnie zleciały bardzo szybko i trzeba się było pożegnać. Polecam tym, którzy lubią spokój i ciszę - tak było na moim turnusie. Agata Cz. ze Świdnicy

  thumb Agata
  3/06/2020

  5 star review  Pobyt zaliczam do bardzo udanych . Obiekt położony w cichej , spokojnej okolicy , 10 minut spacerkiem do miasta .Pokoje schludne i czyste , personel bardzo miły i zawsze chętny do pomocy. Zabiegi wykonywane na najwyższym poziomie z indywidualnym podejściem do pacjenta , jedzonko smaczne i domowe . Na pewno kiedyś wrócę do Starego Zdroju , polecam gorąco ! 😊

  thumb Emilia Ch
  5/17/2019

  5 star review  Byłam na turnusie leczniczym, super zabiegi. Dziękuję również Pani kierownik za rozwiązanie problemu i pomoc przy dojeździe.

  thumb Daniela Rubik
  11/26/2019

  5 star review  Byłam na pobycie leczniczym z zabiegami. Ogólnie jestem zadowolona, wszystko było tak jak trzeba. Czysto, przyjemnie, smacznie. Najbardziej podobały mi się zabiegi, sprzęt nowoczesny, indywidualne podejście.

  thumb Urszula Szymanek
  4/27/2019