SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA WYPOCZYNEK I ZWIEDZANIE ZIEMI KŁODZKIEJ


 


Sanatorium „Stary Zdrój” jest komfortowym obiektem wypoczynkowym w miejscowości uzdrowiskowej jaką jest Polanica Zdrój. Obiekt położony jest w starym i atrakcyjnym pod względem przyrodniczo-krajobrazowym parku zdrojowym. Atutem Sanatorium „Stary Zdrój” jest bardzo atrakcyjne położenie, nowoczesność obiektu, komfortowe warunki hotelowe, baza do wykonywania zabiegów relaksacyjno-rehabilitacyjnych. Jest miejscem, które zyskało renomę, a w rankingach wśród polskich uzdrowisk lansuje się na pierwszej pozycji.

Serdecznie zapraszamy.


Miło nam poinformować Państwa iż Sanatorium „Stary Zdrój” otrzymało certyfikat Złoty Standard w obsłudze klienta.


  5 star review  Fizykoterapia ,współpraca zabiegów wspaniała i super wyźywienie. Polecam.

  thumb Helena Goĺębiowska
  10/18/2019

  5 star review  Piękne miejsce, zlokalizowane w miłej okolicy. Obsługa bardzo sympatyczna. Pobyt uważam za bardzo udany z chęcią odwiedzę Stary Zdrój ponownie :).

  thumb Miki B
  5/17/2019

  5 star review  Przepiękne pokoje, dobrze wyposażone, nie sądziłam, że jadąc na kurację NFZ będę miała do dyspozycji takie luksusy. Bardzo dobre zabiegi i uczynna kadra, podziękowania dla Pani doktor.

  thumb Monika Arczewska
  11/10/2019

  5 star review  Od 28.03 do 18.04 2019 roku byłam wraz z mężem w sanatorium Stary Zdroj,pokój 210 pietro 2-ie.Przed wyjazdem czytałam negatywne opinie,miałam pewne obawy ale po przyjeździe na miejsce obawy minęły.Pani Ania w recepcji przesympatyczna osoba .Stołówka czyściutka,obsługa na stołówce miła Pani Justna zawsze uśmiechnięta,uprzejma.Jedzenie urozmaicone,codziennie świeże bułeczki dwa rodzaje,chlebek też,ciasto,owoce ,jogurty.Panie kucharki bardzo się starały.Zabiegi super rehabilitanci na piątkę.Byliśmy w wielu sanatoriach ale w Stary Zdroju było kameralnie,rodzinnie.Jeżli chodzi o opłaty za telewizję to w innym mieście płaciliśmy 80 żł z dwie osoby.Pozdrawiamy serdecznie Panią Anię,Justnę,Sandrę ,Martę i całą pozostałą złogę.Anna i Ryszard.

  thumb anna Terlecka
  5/05/2019