obiekt

Sanatorium „Stary Zdrój” jest komfortowym obiektem wypoczynkowym w miejscowości uzdrowiskowej jaką jest Polanica Zdrój. Obiekt położony jest w starym i atrakcyjnym pod względem przyrodniczo-krajobrazowym parku zdrojowym. Atutem Sanatorium „Stary Zdrój” jest bardzo atrakcyjne położenie, nowoczesność obiektu, komfortowe warunki hotelowe, baza do wykonywania zabiegów relaksacyjno-rehabilitacyjnych. Jest miejscem, które zyskało renomę, a w rankingach wśród polskich uzdrowisk lansuje się na pierwszej pozycji.

Do Państwa dyspozycji oddajemy pokoje o wysokim standardzie: jednoosobowe, dwuosobowe, trzyosobowe. Obiekt przystosowany jest przyjęcia osób niepełnosprawnych oraz posiada windę. Każdy pokój wyposażony jest łazienkę, TV/SAT, telefon. Na terenie całego obiektu jest dostęp do Internetu Wi-Fi.

Posiadamy bazę zabiegową, gabinety zabiegowe z profesjonalnym sprzętem medycznym w których pracuje wykwalifikowany personel. Naszym Gościom proponujemy masaże klasyczne, podwodne, perełkowe, kąpiele solankowe, borowinę, kąpiele relaksacyjne i aromaterapię oraz zabiegi z zakresu elektro i laseroterapii.

Całe wyżywienie dla naszych Gości przygotowywane jest na miejscu. Przy obiekcie parking. Obiekt całoroczny, przyjmuje Gości indywidualnych i turnusy zorganizowane.